CZAS NA VICTORIE!

W najbliższą niedzielę (tj. 15.05.2016) drużyna Jutrzenki Jaćmierz podejmie w ostatnich meczach świetnie spisującą się ekipę Victorii Niebocko. W ostatnim meczu między tymi drużynami padł wynik 5-2 na korzyść JKS-u. Gospodarze niedzielnego spotkania, po wygranych z Górnikiem Grabownica (2:0) i Hłudnem (2:6) na pewno będą chcieli podtrzymać zwycięską passę. Victoria pomimo tego, że zajmuje 6. miejsce w ligowej tabeli jest na pewno trudnym i wymagającym przeciwnikiem. Natomiast Jutrzenka po ostatnim remisie z zespołem Górek będzie chciała sięgnąć po 3 punkty i brnąć w górę tabeli. Możemy być pewni, że zobaczymy bardzo ekscytujące widowisko!

Spotkanie odbędzie się na stadionie w Niebocku w najbliższą niedzielę o godzinie 13:00. Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy na ten (miejmy nadzieję) ciekawy mecz.