GÓRNIK KOLEJNYM RYWALEM!

Po ostatniej porażce na własnym stadionie przeciwko Pogórze Srogów Górny 1-2, w 20. serii gier wybierzemy się do Strachociny, by podjąć tam miejscowy Górnik.
Sezon powoli ucieka, do końca rundy zostało 3 kolejki, a nasz zespół wciąż bez ligowego zwycięstwa w tym roku. Okazja, aby przerwać tą niechlubną passę, nadarzy się już w zbliżającą się niedzielę. Nasi najbliżsi rywale plasują się na 9 pozycji w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Górnikowi udało się pokonać w tej rundzie Orion Pielnia i vice-lidera z Odrzechowy.
W pierwszej części sezonu, mecz z Górnikiem zakończył się walkowerem dla rywali przy stanie 0-2 z powodu domniemanego naruszenia nietykalności sędziego. Miejmy nadzieję, że taka sytuacja nie będzie miała już nigdy miejsca. Jedziemy do Strachociny z chęcią zwycięstwa, jednak czy wyjdziemy z tego pojedynku z kompletem punktów, zweryfikuje boisko.

Mecz poprowadzą: Łuksa Krzysztof, Grześków Jarosław, Wiklowski Krzysztof.

Górnik Strachocina - JUTRZENKA JAĆMIERZ
27.05 godz. 13:00