OSTATNI EPIZOD!

Już jutro Jutrzenka Jaćmierz w ramach 22. kolejki rozegra swoje ostatnie spotkanie w obecnym sezonie, jak i również ostatnie w C-klasie z powodu reorganizacji rozgrywek. Po tym weekendzie klasa C przejdzie do historii i zniknie z piłkarskiej mapy OZPN-u Krosno! Naszym przeciwnikiem będzie rywal z najwyższej półki i oficjalnie już Mistrz C-klasy sezonu 2016/17, a mianowicie Victoria Niebocko!

Nasz najbliższy przeciwnik w ostatniej kolejce, po pewnej wygranej nad Zrywem Dydnia 4-0 zapewnił sobie mistrzostwo rozgrywek z dorobkiem 48 punktów. Jutrzenka natomiast ze stratą dziesięciu punktów do rywali plasuje się na 4. miejscu. Mimo, że wszystko jest już rozstrzygnięte, mecz zapewne będzie ciekawym i wartym obejrzenia widowiskiem. Nasza drużyna na pewno będzie chciała się zrewanżować za porażkę na własnym stadionie w pierwszej części sezonu, po której nie mogliśmy się cieszy z mistrza jesieni. Nie ulega wątpliwości, że będzie bardzo ciężko o uzyskanie korzystnego rezultatu w tym meczu. Na papierze to Victoria wyrasta na faworyta tego spotkania, jednak statystyki nie grają a wszystko zweryfikuje boisko. Pozostaje nam mieć nadzieję, że udanie pożegnamy się z C-klasą.

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę (17.06) o godzinie 16:30 na stadionie w Niebocku!

Zawody poprowadzą: Śmietana, Lutecki, Szpiech.