ZACZYNAMY!

Po kilku miesiącach mozolnej i ciężkiej pracy, powracamy do ligowych zmagań! Pierwsze swoje oficjalne spotkanie w 2018 roku inaugurujące rundę wiosenną rozegramy już w najbliższą niedzielę, a naszym przeciwnikiem będzie Florian Rymanów Zdrój.

Podopieczni trenera Lechoszesta podczas przygotowań rozegrali siedem gier kontrolnych, w których radzili sobie przyzwoicie. 4 zwycięstwa i 3 porażki to bilans przedsezonowych sparingów.
W ligowej tabeli Florian zajmuje 10. miejsce z dorobkiem 6 punktów. Ostatnia konfrontacja obu zespołów zakończyła się zwycięswem naszej drużyny 5-3, choć przegrywaliśmy to spotkaniue już 0-3, to w drugiej połowie nie daliśmy rywalom większych szans. Nie mamy nic przeciwko, aby niedzielny mecz przysporzył kibicom tyle samo bramek i emocji.

Nasza ekipa okupuje po rundzie jesiennej ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie 5 punktów, co dla wszystkich było niemiłym zaskoczeniem. Mamy jednak nadziję, że druga cześć sezonu będzie dla nas szczęśliwsza, a ciężka praca przełoży się na lepsze wyniki.

Możemy być pewni, że zarówno jeden jak i drugi zespół postawi na ofensywę, celem zdobycia 3 punktów i odbicia się od dna.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na mecz inaugujujący, który odbędzie się 8 kwietnia o godzinie 11:00 w Rymanowie Zdroju!

Spotkanie poprowadzą: Pilszak Michał, Heret Mateusz oraz Rajchel Stanisław.