CZAS ZACZYNAĆ!

Już w najbliższą niedzielę zainaugurujemy długo wyczekiwany nowy sezon! W pierwszym meczu wybierzemy się do Nozdrzca, by podjąć tamtejszy San!

Co można powiedzieć o gospodarzach niedzielnej potyczki...
Drużyna Sanu w zeszłym sezonie do końca biła się o czołowe miejsca w stawce, jednak ostatecznie Nozdrzec skończył sezon na wysokim czwartym miejscu. San bardzo dobrze poradził sobie w Pucharze Wójta. 2 mecze - 2 zwycięstwa bez straty bramki i w rezultacie wygrany turniej. Na tym wiedza o naszym najbliższym przeciwniku się kończy.
Jutrzenka natomiast po bardzo bolesnym ubiegłym sezonie, zmianach w okresie przygotowawczym z nadziejami i dużymi ambicjami wkracza w nowe rozgrywki. Bardzo dobrze byłoby zacząć od zwycięstwa rundę jesienną i z takim też nastawieniem tam jedziemy. Mamy nadzieję, że miesięczne przygotowania nie poszły na marne i dobrze "wejdziemy" w nowy sezon. Trzymamy kciuki za nasz zespół!

Spotkanie poprowadzą: Pitak Paweł, Cysarz Bogusław oraz Folcik Damian.

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, które odbędzie się w Nozdrzcu o godzinie 13:00.
Chwilę po godzinie 11 wyjazd autokarem z pod stadionu. Będzie miejsce również dla kibiców, także zapraszamy, by licznie wesprzeć naszą drużynę! Bilet 10 zł.

Będziemy podróżować takim oto autokarem prosto od Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacji "Wiki" w Sanoku!