INAUGURACJA!

Czas powrócić do ligowych zmagań po niespełna dwóch miesiącach przerwy od rozgrywek. Już w najbliższą niedzielę, która przypada na 13. sierpnia zainaugurujemy kampanię 2017/18 klasy B meczem z Florianem Rymanów Zdrój!

Nasz najbliższy rywal poprzedni sezon zakończył na bardzo wysokim drugim miejscu w tabeli „Serie B” z dorobkiem 45 punktów, notując przy tym 14 zwycięstw, 3 remisy oraz 3 porażki. Jest to bardzo dobry wynik. Z dostępnych nam źródeł wiemy, że Florian w okresie przygotowawczym rozegrał 2 sparingi i oba przegrał (3-4 Orzeł Pustyny, 1-3 Wisłok Sieniawa). Nasza wiedza o rywalach na tym się kończy. Zawodnicy Jutrzenki przygotowania przepracowali obiecująco pod okiem trenera Kamila Malika. Podczas rozrywanych sparingów z wyżej notowanymi rywalami nasza gra napawała optymizmem przed zbliżającym się sezonem. Zarówno jedna jak i druga drużyna będzie chciała rozpocząć jak najlepiej rozgrywki. Odpowiedź na to, kto zgarnie 3 punkty na początek sezonu i od zwycięstwa zainauguruje sezon 2017/18 poznamy już w niedzielne popołudnie.

Początek spotkania o godzinie 13:00 na stadionie w Jaćmierzu. Mecz poprowadzą Panowie: Pikuła Tomasz, Szelc Artur, Bałon Konrad.

ZAPRASZAMY!