INAUGURACJA RUNDY WIOSENNEJ W DOMARADZU!

Nareszcie! Przyszedł czas powrócić do ligowych zmagań! Jutrzenka kampanię wiosenną rozpocznie od wyjazdowego meczu w Domaradzu z tamtejszym Sokołem.

Podczas, gdy nasza drużyna pauzowała w ubiegłą niedzielę, "Sokół" na własnym boisku rozegrał spotkanie w ramach 12. kolejki z drużyną Trześniowa, które zakończyło się zwycięstwem gości 0:2. Nasz rywal obecnie plasuje się na 10., czyli przedostatniej pozycji w tabeli wyprzedzając tylko "Zryw" Dydnia. Bilans rozegranych meczów Sokoła w tym sezonie prezentuje się następująco: 3 zwycięstwa, 1 remis i 7 porażek, co na pewno nie zadowala zawodników z Domaradza. W ostatnim pojedynku pomiędzy obiema drużynami, to nasz zespół była górą i odesłał z kwitkiem rywali, wygrywając na własnym terenie 4:1. Jutrzenka po pierwszej części sezonu zajmuje 5. miejsce w ligowej stawce ze stratą zaledwie 2 punktów do dającego baraże drugiego miejsca. Jeśli chcemy być brani pod uwagę w kwestii walki o drugą pozycję nie możemy tracić punktów, a najbliższe spotkanie musimy wygrać. I z takim nastawieniem do Domaradza pojedziemy. Mimo, że na papierze to nasza drużyna jest faworytem, nie lekceważymy rywali, bo zdajemy sobie sprawę, że czeka nas ciężki pojedynek na trudnym terenie, a boisko zweryfikuje kto będzie w lepszych nastrojach po niedzielnym pojedynku.

Zapraszamy wszystkich kibiców do Domaradza w niedzielę, 14. kwietnia na godzinę 11:00.

Spotkanie poprowadzą: Książek, Radożycki oraz Matuszek.