PODSUMOWANIE OKRESU PRZYGOTOWAWCZEGO

Do pierwszego gwizdka pozostało zaledwie 3 dni. Czas więc podsumować to, co działo się przez kilka poprzednich miesięcy w naszym klubie. Treningi do rundy rewanżowej rozpoczęliśmy 30. stycznia i odbywały się one 2 razy w tygodniu. Początkowo na hali, gdzie pracowaliśmy nad siłą, później na orliku poprawiając wydolność i w końcu na boisku, gdzie przygotowywaliśmy się już pod kątem m.in. taktyki. Frekwencja bywała lepsza i gorsza, jednak każdy trenował na miarę swoich możliwości. Udało nam się także rozegrać 7 gier sparingowych, których rezultaty przedstawiają się następująco:

• Jaćmierz 1-3 Niebocko
  • Jaćmierz 3-2 Brzozów
  • Jaćmierz 1-6 Zagórz
  • Jaćmierz 3-5 Milcza
  • Jaćmierz 3-4 Zarszyn
  • Jaćmierz 5-0 Dydnia

Wyniki, jak widzimy bywały różne, jednak nie one były najważniejsze.

Nastąpiło także kilka zmian kadrowych w naszych szeregach. Najważniejszą z nich jest zmiana na stanowisku trenera. Krótko, bo tylko pół roku trwała przygoda Rafała Pielecha jako szkoleniowca naszej drużyny. Jego obowiązki przejął Kamil Malik, który powraca na stanowisko grającego trenera. Pod jego wodzą trenujemy od początku okresu przygotowawczego. Barwy Jutrzenki na wiosnę będzie reprezentował również Paweł Staruchowicz, który wcześniej był wolnym zawodnikiem. Paweł trenuje z nami od początku przygotowań i rozegrał wszystkie sparingi. Pozostaje nam życzyć powodzenia i samych dobrych występów. Do kadry powrócił Dawid Pisula, który zmagał się z długą i groźną kontuzją a także Maciej Malik, który nabawił się urazu przed startem rundy jesiennej. Na wiosnę nie zobaczymy w Jutrzence wyżej wymienionego Rafała Pielecha, Jakuba Małego i Jerzego Domaradzkiego, który postanowił wrócić do LKS-u Pisarowce.

Teraz z niecierpliwością wyczekujemy pierwszego meczu na wiosnę z naszym udziałem. Mamy nadzieję, na dobre rozpoczęcie rundy. Zapowiedź spotkania niebawem na naszej stronie.