SOKÓŁ NA KONIEC!

Przed nami ostatnie spotkanie pierwszej części sezonu! W ostatnią niedzielę października wybierzemy się do Trześniowa na pojedynek z tamtejszym Sokołem.

Ekipa z Trześniowa aktualnie plasuje się na 4. miejscu w ligowej tabeli, tuż za Jutrzenką! Jeden punkt dzieli obie drużyny. W ubiegłej kolejce Sokół rozprawił się z zespołem Zrywu Dydnia 0:5 i dzięki porażce naszej drużyny wskoczył na czwartą pozycję. Natomiast nasz zespół przegrał swoje spotkanie z JKS-em Jasionów 0:2. Mimo kilku dogodnych sytuacji pod bramką rywala, nie potrafiliśmy trafić do siatki. Dogodną sytuację pod koniec pierwszej połowy miał Kamil Konieczny, jednak jego strzał z ostrego kąta wylądował tylko na bocznej siatce, a także Jakub Tarkowski w drugiej połowie nie zdołał wykorzystać podania wspomnianego wyżej Kamila z lewej strony boiska i fatalnie przestrzela obok bramki, a przed sobą miał tylko golkipera gości… Możemy żałować tego spotkania, ponieważ przy odrobinie szczęścia wynik mógł być zupełnie inny, jednak pretensje możemy mieć tylko i wyłącznie do siebie. Niewykorzystane sytuacje w tym meczu się zemściły i zeszliśmy z boiska pokonani.

Tym razem czeka nas kolejne trudne zadanie, jednak wierzymy w dobry rezultat naszej drużyny i godne pożegnanie się z rundą jesienną na wysokim miejscu w tabeli.

Zapraszamy wszystkich kibiców na ostatni mecz w tym roku z udziałem naszej drużyny, który odbędzie się w niedzielę 28 października o godzinie 11:00 w Trześniowie.

Mecz poprowadzą: Szczurek, Kuszaj, Pitak.