OSTATNI RAZ NA WŁASNYM BOISKU!

W zbliżającą się niedzielę, 21 października w przedostatniej kolejce zmierzymy się z JKS-em Jasionów. Będzie to ostatnie spotkanie w tej rundzie przed własną publicznością.

Po ostatnim zwycięstwie nad Dydnią, chcemy pójść za ciosem i godnie pożegnać się z rundą jesienną na własnym obiekcie. Zadanie tym razem nieco trudniejsze. Nasz niedzielny rywal to drużyna balansująca w środku ligowej tabeli. Obecnie Jasionów zajmuje 8. miejsce z dorobkiem 11 punktów. W poprzedniej kolejce JKS doznał porażki z aktualnym liderem naszej grupy, a mianowicie LKS Golcową 4-1. Przyjezdni wybiorą się do Jaćmierza, aby zamazać plamę z ostatniego spotkania.

Jutrzenka utrzymująca się w czubie tabeli nie może sobie pozwolić na stratę punktów pod koniec rundy, jeśli myśli o pozostaniu w gronie faworytów do walki o najwyższe miejsce, ponieważ ścisk w górnej połowie tabeli jest duży. W ubiegłą niedzielę wybraliśmy się do Dydni w nieco okrojonym składzie, mimo tego poradziliśmy sobie z rywalami i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 0-5. Gdyby lepsza skuteczność naszych zawodników, ten wynik mógł być bardzo wysoki. Gospodarze postraszyli nas kilkoma kontratakami, z których w rezultacie nic nie zagroziło naszej bramce, poza jedną akcją, w której zespół z Dydni zdobył bramkę, jednak zawodnik dobijający piłkę do bramki znajdował się na wyraźnej pozycji spalonej i bramka słusznie nie została uznana. Przez większą część spotkania to my więcej operowaliśmy piłką na murawie, która przysparzała kłopotów i łatwo było o błąd.

W nadchodzącą niedzielę nie ma mowy o innym rezultacie, jak tylko i wyłącznie zwycięstwo, w które mocno wierzymy!

Zapraszamy wszystkich kibiców, aby licznie zgromadzeni na stadionie wsparli nasz zespół w ostatnim spotkaniu pierwszej części sezonu na własnym obiekcie.

Zawody prowadzić będą: Mazur, Bocoń, Sidor.

Jutrzenka Jaćmierz - JKS Jasionów

21.10.2018 | godz. 11:00