WYJAZD DO OUTSIDERA!

W niedzielne popołudnie w ramach 9. serii gier wybierzemy się do Dydni, aby tam podjąć miejscowy Zryw. Gospodarze jutrzejszego spotkania to "czerwona latarnia" rozgrywek. Zryw ma na koncie zaledwie 3 punkty zdobyte z Sanem Nozdrzec, a bilans bramkowy tej drużyny wynosi aż -54 bramki. Nasz zespół w poprzedniej kolejce nie dał rady na własnym stadionie vice-liderowi rozgrywek LKS Golcowej ulegając w stosunku 3-4. Choć od 20 minuty graliśmy w osłabieniu, na boisku nie było widać dysproporcji sił. Mimo, że spotkanie zaczęliśmy nieźle, to jeden błąd wystarczył, by Golcowa objęła prowadzenie. Do przerwy 0-1 dla przyjezdnych. W drugiej połowie na boisku pojawiają się Kamil Malik, Jakub Tarkowski oraz Jurek Orłowski, którzy ożywiają akcje ofensywne naszej drużyny i doprowadzają do zagrożenia pod bramką rywali. Jedną z sytuacji wykorzystuje Tarkowski i łapiemy kontakt z gośćmi, jednak nie na długo. Golcowa była zabójczo skuteczna w ataku i w pewnym momencie było już 1-4. Za sprawą Rafała Malika i Jakuba Tarkowskiego zbliżamy się do przeciwników na jedną bramkę. Niestety do wyrównania zabrakło już czasu, choć kilkakrotnie zagroziliśmy rywalom m.in. za sprawą Kamila Malika, który popisał się kilkoma świetnymi akcjami.

To spotkanie przeszło już do historii i teraz skupiamy się na kolejnym meczu, bo do końca rundy pozostało zaledwie 3 kolejki. Cel na jutrzejszy mecz jest jeden i oczywisty - zwycięstwo. Mimo wszystko nie ma mowy o lekceważeniu rywala, bo Zryw już pokazał, że umie wygrać, a o niespodziankę - jak wiadomo - nie trudno.

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie do Dydni, na godzinę 15:30.

Mecz poprowadzą: Sidor, Geldner, Dżugan.