HIT KOLEJKI!

Już w zbliżającą się niedzielę, która przypada na 7. października, do Jaćmierza zawita obecny vice-lider rozgrywek klasy B! A mowa o LKS Golcowa. Ekipa prowadzona przez Łukasza Gosztyła, jak wspomnieliśmy - zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów na swoim koncie. Goście najbliższego spotkania sezon rozpoczęli od porażki w Niebocku 1-2, jednak później było już tylko lepiej, o czym świadczy 6 kolejnych zwycięstw. Nasz zespół w ubiegłym tygodniu rozprawił się bez problemów z LKS-em Wzdów, pokonując rywali 0:4. Wynik ten mógłby być wyższy, jednak w wielu sytuacjach zabrakło tzw. "ostatniego podania". Stan murawy także przysparzał kłopoty w przyjęciu piłki. Choć na przerwę schodziliśmy tylko z jednobramkowym prowadzeniem, to Jutrzenka prowadził grę i była bardziej zdeterminowana, co zaowocowało w drugiej części spotkania zdobyciem trzech bramek. Cieszy również zachowane czyste konto. Śmiało możemy powiedzieć, że plan jaki obraliśmy na to spotkanie został zrealizowany. Teraz jednak czeka nas trudniejsze zadanie, gdyż Golcowa to rywal z górnej półki i o dobry rezultat trzeba będzie się mocno postarać. Przyjezdni wzmocnieni zawodnikami m.in. z występującej w lidze okręgowej Iskry Przysietnica, mają na pewno wysokie ambicje. Drużynę z Golcowej już znamy z gry w klasie C. Ostatnie spotkania między obydwiema drużynami miało miejsce w sezonie 2016/17, gdzie na własnym boisku silniejsi okazali się rywale i wygrali 0:2, a wyjazdu w rundzie rewanżowej również nie wspominamy dobrze... dostajemy lekcje futbolu przegrywając aż 8:1... Teraz będzie doskonała okazja aby poprawić ten bilans na naszą korzyść, jednak liczymy się z tym, że czeka nas niezwykle trudne zadanie. Mocno wierzymy w dobry rezultat naszego zespołu!
Czy Jutrzenka stanie na drodze Golcowej i zatrzyma rozpędzony zespół? A może rywale pokażą swoją siłę i kolejny raz z rzędu wyjdą zwycięsko? Odpowiedź poznamy już w niedzielne popołudnie!
Spotkanie poprowadzą Panowie: Geldner, Rygiel, Sidor.

Jutrzenka Jaćmierz vs LKS Golcowa
7 października | 12:00