DERBY!

Przed nami 7. kolejka spotkań B-klasy, a co to oznacza dla Jutrzenki? Mecz derbowy z LKS-em Wzdów!
Nasz rywal "zza miedzy" zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, zaraz przed zamykającym stawkę Zrywem Dydnia. Do tej pory "Wzdowia" na swoim koncie zgromadziła tylko 3 punkty, w pierwszym meczu ogrywając Orły Jabłonka 5-4. Kolejne spotkania to wysokie porażki.
Jutrzenka ma za sobą przegrany pojedynek z wyżej wspomnianym zespołem Orłów Jabłonka, choć jak się ostatecznie okazało 3 punkty trafiły na nasze konto. Ostatnie spotkane było przykładem jak nie należy grać. Nie przemawiały za nami żadne argumenty i nie potrafiliśmy pokazać tego co w kilku poprzednich meczach, na domiar złego sprezentowaliśmy rywalom 3 bramki i mecz zakończył się porażką. Po ostatnich wydarzeniach nie ma już mowy o kolejnych wpadkach. Do Wzdowa pojedziemy zdeterminowani po 3 punkty. Mimo, że goście niedzielnego spotkania są daleko w tabeli, mecz zapowiada ciężko. Wzdów za wszelką cenę nie odda punktów na własnym stadionie i będzie walczył do końca. Ostatnie spotkanie obu drużyn miało w sezonie 2016/17, wtedy to na jesień we Wzdowie przegraliśmy 2-1, choć przez większą część meczu to nasza drużyna miała przewagę. W rundzie rewanżowej na własnym stadionie padł remis 1-1, po bramce w ostatnich minutach spotkania. W niedzielne południe będzie okazja na zrehabilitowanie się, w które mocno wierzymy. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawy i na pewno będzie się cieszył dużą oglądalnością. Zapraszamy wszystkich kibiców w ostatnią niedzielę września do Wzdowa na godzinę 12:00. Liczymy na Wasze wsparcie!

Sędziować będą: Bąk Bartosz, Mocek Arkadiusz oraz Majewski Konrad.