"UPOLOWAĆ ORŁY!"

W ubiegłą niedzielę na boisku w Niebocku byliśmy światkami bezbramkowego remisu pomiędzy tamtejszą Victorią a Jutrzenką. Tym razem czeka nas spotkanie z czwartą siłą ligi, a mianowicie Orłami Jabłonka. Rywali można nazwać rewelacją ligi, bo jak wiadomo, Jabłonka zazwyczaj nie opuszczała ostatnich miejsc w tabeli, jednak w tych rozgrywkach ekipa Orłów odpaliła i znajduje się w czołówce drużyn. W ostatnim meczu nasi przeciwnicy pokonali faworyzowany LKS Górki 2-1 i potwierdzili, że dotychczasowe wyniki nie były dziełem przypadku. Jutrzenka po remisie w Niebocku znajduje się tuż za plecami Jabłonki z ośmioma punktami na koncie. Mecz ten jest określany mianem jednym z najciekawszych nadchodzącej kolejki i tak też powinno być. Jutrzenka w tym sezonie na swoim stadionie jeszcze nie przegrała i mamy wielką nadzieję, że tak pozostanie, jednak musimy zagrać bardzo dobrze, a przede wszystkim skutecznie, aby myśleć o pozytywnym rezultacie, bo rozpędzone Orły punktów za darmo nie oddadzą. Szykuje się ciekawy mecz!

Zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnego dopingowania naszej drużyny w kolejnym spotkaniu. Początek meczu o godzinie 12:00.

Sędziować będą: Kaczmarek, Błażejowski, D.Buczyński.