Z VICTORIĄ O 3 PUNKTY!

Po ciężkim spotkaniu w ubiegłą niedzielę i wywalczonym zwycięstwie nad zespołem z Górek, tym razem na wyjeździe podejmiemy Victorię Niebocko, czyli obecnego lidera rozgrywek. Gospodarze najbliższego pojedynku w ostatniej serii gier zremisowali w jednym z ciekawszych meczów ubiegłej kolejki w Hłudnie, mimo, że było już 3:0, to Victoria pokazała charakter i doprowadziła do wyrównania, dzięki czemu po 4 kolejkach plasują się na najwyższym miejscu na podium z 10 punktami na koncie. Jutrzenka w zeszłą niedzielę rozegrała trudne spotkanie z mocnym rywalem z Górek. Spodziewaliśmy się ciężkiego spotkania i tak też było. To przyjezdni prowadzili grę i oddali kilka niebezpiecznych strzałów na naszą bramkę, jednak na nasze szczęście były one niecelne lub padały łupem naszego golkipera. My także mieliśmy swoje okazje do zdobycia bramki. Jedną z sytuacji w 20 minucie spotkania na bramkę zamienia Paweł Stączek, który precyzyjnym lobem z okolic 30 metra pokonuje bramkarza gości! W drugiej połowie przyjezdni naciskają, a nasza drużyna cierpliwie się broni i wyprowadza kontrataki, które powinny zakończyć się kolejnymi bramkami. Znakomite okazje marnują Konieczny, Stączek, Żuchowski i Orłowski. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i to nasz zespół cieszył się ze zwycięstwa.

Ostatnie nasze spotkania z Victorią to dwie porażki w sezonie 2016/17. 1:2 u siebie i bolesne 6:0 na wyjeździe. Wierzymy, że w najbliższą niedzielę będzie inaczej i to Jutrzenka zgarnie komplet punktów; o co - zapewne będzie bardzo trudno. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie… Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, które odbędzie się 16 września o godzinie 13:00 w Niebocku.

Zawody poprowadzą: Szul, Kaczmarek, Kwolek.