GÓRKI KOLEJNYM RYWALEM!

Podrażnieni ostatnią porażką w Hłudnie, zawodników Jutrzenki czeka kolejne ligowe spotkanie. W niedzielne popołudnie na własnym boisku podejmiemy spadkowicza z A-klasy, a mianowicie znany nam już LKS Górki!

Goście spotkania sezon zaczęli przebojowo, demolując na inaugurację Zryw Dydnia 0:14! W drugiej kolejce bez większych problemów poradzili sobie z Sokołem Trześniów wygrywając 3:0. W 3. serii gier podopieczni Andrzeja Siwika zaliczyli wpadkę z Domaradzem, który do tamtego momentu nie zdobył żadnego punktu, a w tym meczu wpakował Górkom 4 bramki, i mecz zakończył się wynikiem 4:2.
Jutrzenka po wysokim zwycięstwie nad Sokołem Domaradz, pojechała do Hłudna, gdzie nie udało nam się zdobyć choćby punktu i do Jaćmierza wróciliśmy "na tarczy". Pierwsza połowa w wykonaniu naszych zawodników wyglądała dobrze, to my byliśmy drużyną prowadzącą grę i tworzącą więcej sytuacji do zdobycia bramki. Mimo przewagi, po pierwszych 45 minutach był remis. W drugiej połowie obraz gry się zupełnie zmienił i to gospodarze mieli "z górki" (dosłownie). Nie potrafiliśmy stworzyć dogodnej okazji bramkowej. Murawa w Hłudnie, także nie pomagała w dokładnej grze... Jedyna bramka w tym meczu wpadła bezpośrednio z rzutu wolnego i mecz skończył się wynikiem 1:0 na korzyść ekipy z Hłudna, która została liderem grupy z kompletem punktów po 3 kolejkach. Teraz czeka nas spotkanie, z rodzaju tych cięższych, bo Górki to mocny i doświadczony rywal, który ostatni sezon spędził w A-klasie, pomimo, że ostatecznie żółto-czarni spadli, to do utrzymania zabrakło niewiele.
Ostatni raz z naszym najbliższym rywalem mierzyliśmy się w pierwszym sezonie po reaktywacji naszego klubu. W rundzie jesiennej to Górki były górą ogrywając nas 2:0, natomiast w drugim spotkaniu padł remis 1:1, mimo wyraźnej przewagi naszego zespołu. Tamten sezon skończyliśmy tuż za plecami LKS-u, na 3. miejscu.

Górki przyjadą do Jaćmierza zamazać plamę z ostatniego spotkania, a Jutrzenka będzie musiała udowodnić, że ostatni mecz było tylko wypadkiem przy pracy i w niedzielę pokażą to co najlepsze. Czeka nas bardzo ciekawe spotkanie, między drużynami, które chcą się bić o topowe miejsca w tabeli. Emocji na pewno nie zabraknie! Zapraszamy!

Mecz poprowadzą: Podgórski, Kosiek oraz Czyżowicz.