TRUDNY WYJAZD!

W zbliżającą się pierwszą niedzielę września wybierzemy się do Hłudna, gdzie będziemy podejmować tamtejszy LKS.

Gospodarze najbliższego spotkania w sezon weszli znakomicie. Po dwóch kolejkach plasują się na drugiej pozycji w tabeli z kompletem 6 punktów [2-1 na inaugurację z Jasionowem i 1-6 w Nozdrzcu]. Z Hłudnem mierzyliśmy się już w sezonach 2015/16 i 2016/17. Bilans pojedynków prezentuje się okazale: 4 spotkania - 3 zwycięstwa [2-1, 1-4, 3-0] - 1 remis [1-1]. W niedzielne popołudnie będzie okazja na polepszenie tego wyniku i podtrzymanie dobrej formy z ostatniego spotkania. Do Hłudna wybierzemy się w dobrych nastrojach po przekonywującym zwycięstwie nad Domaradzem, mając na uwadze, że czeka nas ciężkie spotkanie z drużyną, która sezon zaczęła od dwóch zwycięstw i "tanio skóry nie sprzeda" na własnym obiekcie. Statystyki przemawiają na naszą korzyść, jednak jak wiadomo, wszystko zweryfikuje boisko. Mamy nadzieję, że zawodnicy Jutrzenki wrócą "z tarczą" i kompletem punktów do Jaćmierza. Trzymamy kciuki za nasz zespół!

Mecz poprowadzą Panowie: Szczurek Edward, Pitak Paweł oraz Łuksa Krzysztof.

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, które odbędzie się w Hłudnie, 2 września o godzinie 13:00.
Będzie możliwość wyjazdu razem z zawodnikami autokarem o godzinie 11:15. BILET 10 ZŁ!