OPERACJA SROGÓW!

W zbliżającą się niedzielę, która przypada na 28. maja w ramach 19. kolejki klasy C, Jutrzenka Jaćmierz zmierzy się z kolejnym przeciwnikiem, którym będzie Pogórze Srogów Górny!

Nasi najbliżsi rywale w ostatniej kolejce doznali bolesnej porażki (1-7) z zespołem z Golcowej. W obecnej rundzie Pogórze wygrało zaledwie 2 mecze pokonując tylko niżej notowaną Dydnię oraz Jabłonkę. Nasza ekipa natomiast w zeszłą niedzielę nie bez problemów pokonała Zryw Dydnia 4-2 kontynuując serię zwycięstw. Nasza gra jednak nie wyglądała w tym meczu najlepiej. W jesiennej konfrontacji z SKS-em to nasz zespół był górą wygrywając 2-0. Patrząc na ligową tabelę faworyta można upatrywać w naszym zespole, jednak mimo wszystko będziemy musieli to udowodnić na boisku. Szykuje się bardzo ciężkie spotkanie, ponieważ Pogórze to trudny i wymagający rywal. Możemy być pewni, że na pewno nie oddadzą punktów bez walki, a wręcz przeciwnie, będą żądać rewanżu za ubiegłą rundę oraz będą zdeterminowani aby zrehabilitować się za ostatnie wyniki.

Mecz poprowadzą: Sidor, Matuszek, Smoleń K.

JUTRZENKA JAĆMIERZ – Pogórze Srogów Górny

28.0.2017 16:30