PODZIAŁ PUNKTÓW!

W minionej kolejce C-klasy przyszło się nam mierzyć z zespołem ze Srogowa Górnego. Spotkanie zakończyło się pierwszym w aktualnych rozgrywkach remisem z udziałem naszej drużyny.

Po raz kolejny już rozpoczynamy mecz bardzo słabo. Mimo przewagi zawodników nie potrafimy wymienić kilku podań, stworzyć sytuacji, która mogłaby zagrozić bramce przyjezdnych oraz zdominować przeciwnika. To Pogórze przejmuje inicjatywę w tym meczu, co w 10 minucie kończy się stratą bramki przez naszą ekipę. Bardzo dobrym uderzeniem z woleja zawodnik gości pokonuje naszego bramkarza. Przez następne minuty nie dzieje się nic na co można byłoby zwrócić uwagę. Styl gry jednego jak i drugiego zespołu pozostawiał wiele do życzenia. Pierwszą połowę kończymy wynikiem 0-1. Warto odnotować, że w pierwszych 45 minutach meczu tak naprawdę nie oddaliśmy groźnego strzału na bramkę Srogowa. W drugiej połowie staramy się jeszcze bardziej zaatakować rywali, jednak dobrze zorganizowana defensywa Pogórza nie dopuszcza do groźnych sytuacji. Przyjezdni w jednej z akcji mogli podwyższyć prowadzenie, jednak na nasze szczęście jeden z zawodników rywali pudłuje na pustą bramkę trafiając w poprzeczkę! W 67 minucie zostaje przyznany rzut wolny dla naszej drużyny z bocznego sektora boiska. Piłka przechodzi przez całą linię defensywną Srogowa i trafia pod nogi Gliściaka, który umieszcza ją w siatce. 1-1! Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i pierwszy w tym sezonie podział punktów z udziałem Jutrzenki stał się faktem.

Najbliższy mecz rozegramy dopiero za niespełna dwa tygodnie, ponieważ w najbliższą niedzielę pauzujemy. Naszym przedostatnim przeciwnikiem w rundzie wiosennej będzie nie kto inny jak LKS Wzdów! A więc już dziś zapraszamy na ten derbowy pojedynek. Bliższe informacje dotyczące tego spotkania w późniejszym czasie.