Z SOKOŁEM PRZED WŁASNĄ PUBLICZNOŚCIĄ!

W najbliższą niedzielę 26 sierpnia w ramach 2 kolejki klasy B, do Jaćmierza zawita Sokół Domaradz.

Goście jutrzejszego spotkania na inaugurację rozgrywek przegrali z Sokołem Trześniów 3-1, pomimo dobrej postawy w pierwszych minutach spotkania. Później do głosu doszedł Trześniów i pewnie ograł swojego pierwszego rywala.
Sokół podrażniony porażką na samym starcie rozgrywek do Jaćmierza przyjedzie, aby zmazać plamę z ostatniego spotkania i zgarnąć 3 punkty.

Podopieczni Rafała Pielecha natomiast sezon rozpoczęli od podziału punktów w Nozdrzcu. Pomimo wysokiego prowadzenia 0:3, gospodarzom udało się wyrównać stan meczu i wróciliśmy zaledwie z jednym punktem, choć zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. To spotkanie pokazało, że musimy być skoncentrowani przez 90 minut, bo mimo 3-bramkowego prowadzenia mecz można zremisować w 20 minut... Mamy nadzieję, że błędy, które popełniliśmy w pierwszym meczu były tylko wypadkiem przy pracy i nie powtórzą się w dalszej części sezonu. W niedzielę liczą się tylko 3 punkty! Ostatnie spotkanie między Jutrzenką a Sokołem miało miejsce w nieistniejącej już C-klasie w sezonie 2016/17, wtedy to przegraliśmy na własnym stadionie aż 0:3. Choć ten mecz już dawno przeszedł do historii, teraz będzie okazja na swego rodzaju rewanż za ostatnie spotkanie obu drużyn. Nie pozostaje nam nic innego, jak liczyć na dobry występ zawodników naszego klubu i zgarnięcie 3 punktów w pierwszym spotkaniu na własnym stadionie.

Kto będzie górą w meczu 2 kolejki? Domaradz podrażniony ostatnią porażką czy Jutrzenka głodna zwycięstwa? Odpowiedź poznamy w niedzielne popołudnie!

Sędziować będą: Jagieła Tomasz, Solecki Maciej, Pyzia Wiesław.