ZROBIĆ SWOJE!

W kolejnej serii gier, która przypada na 21. maja do Jaćmierza zawita kolejna drużyna, którą będzie Zryw Dydnia!

Goście od początku sezonu borykają się z problemami kadrowymi, co widać bardzo często po wynikach. Często też opuszczają murawę przed końcem regulaminowego czasu gry. Zryw na swoim koncie dotychczas zgromadził 7 punktów, co daje im przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. W obecnej rundzie jak na razie zespół z Dydni zdołał pokonać tylko Orły Jabłonka (4-3). Nasza drużyna zaś kontynuuje zwycięską passę. Po ostatniej wygranej nad Jabłonką 0-3 plasujemy się na pozycji wice-lidera z trzema punktami straty do pierwszego miejsca. W poprzedniej rundzie w konfrontacji obu zespołów to nasza drużyna była górą wygrywając 3-1 po bardzo ciężkim meczu. Musimy jednak pamiętać, że statystyki nie grają i wszystko zweryfikuje boisko. Nie możemy zlekceważyć drużyny przeciwnej, ponieważ o zaskoczenie nie trudno. Trzeba dać z siebie jak najwięcej i zagrać swoje, a o wynik nie będziemy musieli się martwić.

JUTRZENKA JAĆMIERZ – Zryw Dydnia

21.05.2017 16:30