ZWYCIĘSTWO POMIMO SŁABEJ GRY!

W ostatnią niedzielę nasza drużyna rozegrała kolejne spotkanie w obecnym sezonie C-klasy. Mecz, w którym naszym przeciwnikiem był zespół Orłów Jabłonka zakończył się wygraną naszej ekipy w stosunku bramowym 0-3!

Od początku nasza gra pozostawiała wiele do życzenia, jednak mimo to tworzymy sobie wiele sytuacji do zdobycia bramki. Jedną z nich w 15. minucie na gola zamienia Jakub Tarkowski, który wykorzystał dokładne zagranie Gliściaka. Kilka minut później Michał Klepacz zostaje faulowany w polu karnym i sędzia przyznaje rzut karny dla naszej drużyny. Do „11-stki” podchodzi Rafał Kobylak i pewnym strzałem w środek bramki umieszcza piłkę w siatce. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i do szatni schodzimy z dwubramkowym prowadzeniem. Po kilku wskazówkach od trenera w przerwie rozpoczynamy drugą część spotkania, w której obraz gry nie uległ zmianie. Nadal atakujemy rywali i dążymy do zdobycia bramki i pozostawienia bez jakichkolwiek szans ekipę z Jabłonki. Niestety nasza gra nie mogła cieszyć oglądających ten mecz. Dużo niedokładnych podań, brak składnych akcji i mało gry piłką – tego brakowało w tym spotkaniu, mimo to marnujemy wiele dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Pudłujemy w sytuacjach, które powinny zakończyć się bramką. Wynik meczu na kilkanaście minut przed końcowym gwizdkiem ustala Gracjan Gliściak w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Gospodarze starali się zdobyć honorową bramkę, jednak ograniczali się wyłącznie do strzałów z dalszej odległości, które były bardzo niecelne lub trafiały łupem naszego golkipera.

Jedyne co mogło cieszyć w tym meczu to zachowane czyste konto i kolejne 3 punkty, ponieważ z gry oraz skuteczności pod bramką rywali nie możemy być zadowoleni.

Już za niespełna tydzień podejmiemy Zryw Dydnia. Więcej o tym spotkaniu w najbliższym czasie.