WYJAZD DO MILCZY!

Po emocjach, jakie dostarczyła nam pierwsza kolejka, czas na drugie ligowe starcie. W nadchodzącą niedzielę wybierzemy się do Milczy, gdzie będziemy podejmować tamtejszy Orzeł.

Gospodarze nadchodzącego meczu w pierwszej kolejce podzielili się punktami ze Srogowem Górnym (2-2), w tym spotkaniu na pewno postarają się o komplet punktów przed własną publicznością. Orzeł w przedsezonowych przygotowaniach prezentował się następująco: w pierwszym sparingu ograli jednego z ligowych rywali, a mianowicie Iskrę Wróblik Szlachecki 4-2, w drugim meczu podopiecznym Krzysztofa Dufrata przyszło się mierzyć z Karpatami Klimkówka – w tym meczu to goście okazali się lepsi i zwyciężyli 1-2. Ostatnim sprawdzianem przed sezonem był wyżej notowany Przełom Besko, mimo walecznej postawy Orła, to drużyna z okręgówki okazała się lepsza wygrywając 2-4. Takie informacje podaje nam portal „Na Spalonym”. Natomiast Jutrzenka w pierwszej kolejce, mimo początkowo sporych problemów, ostatecznie ograła Florian Rymanów 5-3. Pomimo szczęśliwej końcówki, nasza gra nie może wyglądać tak, jak miało to miejsce w pierwszej połowie, gdzie po prostu nie istnieliśmy. W nadchodzącym spotkaniu musimy zagrać pewnie od pierwszej minuty. I wierzymy, że tak będzie.

Czy Jutrzenka zgarnie następne trzy punkty i ogra drugiego przeciwnika w drodze po najwyższe cele, a może to
gospodarze ucieszą swoich kibiców zwycięstwem? Odpowiedź, na to pytanie poznamy już w najbliższą niedzielę! Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, które odbędzie się 20 sierpnia o godzinie 13:00 na stadionie w Milczy!

Zawody poprowadzą: Wosiewicz Beata jako sędzia główny, Szelc Artur oraz Szelc Marcin jako sędziowie liniowi.